Geyve Gençlik Merkezi'nde çalışmalar başladı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediyesi Gençlik Merkezi’nde çalışmaların başladığını belirterek, ”Vatandaşımıza ilkleri yaşatmaya devam ediyoruz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Geyve Gençlik Merkezi'nde çalışmalar başladı
23 Ekim 2021 - 11:02
Geyve Belediyesi Gençlik Merkezi’nde çalışmalar başladığını Belediye Başkanı Murat Kaya duyurdu. İçerisinde yüzme havuzu, kütüphanesi, sinema salonu, kafeteryası, oyun alanları, otoparkı olacak Gençlik Merkezi inşaatına ilk kazma vuruldu.

MUHTEŞEM BİR GENÇLİK MERKEZİ İLE VATANDAŞIMIZIN KARŞISINA ÇIKIYORUZ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ”Geyve Belediyesi olarak ilçemize yenilik hamdolsun. Vatandaşımıza ilkleri yaşatmaya devam ediyoruz. Şu anda içinde bulunduğumuz alanda şehrin tam göbeğinde ve merkezinde gençlerimize hitap edebilecek içinde sinema salonu, yüzme havuzu, bowling salonu, buz paten sahası, görsel sanat atölyeleri, fitness salonu olacağı muhteşem bir gençlik merkezi ile inşallah vatandaşımızın karşısına çıkıyoruz” dedi.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Temel atma işleminin gerçekleştiğini söyleyen Başkan Kaya, “Bugün de burada temel atma işlemi yapılıyor. İhalemizi yaptık hızlı bir şekilde. Bu binanın ilçemize kazandırılmasında başta Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek’e, İl Başkanımız Yunus Tever’e, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, Spor Bakanımıza, Cumhurbaşkanımıza ve İlçe Başkanımız Abdullah Özdemir’e ve tüm AK Parti camiasına şükranlarımı sunuyorum. İnşallah ilçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. (Geyvemedya.com)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum